Відзначення 79 – річниці визволення Харківської області від нацистських загарбників та Дня партизанської слави

19 вересня  в учнівських колективах 5-11 класів пройшли  в режимі онлайн  Уроки мужності  та  пам’яті  з нагоди 79-ї річниці визволення Харківської області  від нацистських загарбників «Тих днів не змеркне слава».  Педагог – організатор Устиченко Н.А. провела для учнів 1-4 класів  екскурсію (онлайн)  в музеї народознавства «Наш край у роки Другої світової війни».

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Із метою вшанування подвигу партизан і підпільників у роки Другої світової війни  в Андріівському ліцеі №2 проведено ряд заходів. У класних колективах пройшли інформаційні хвилини   “Полум’я партизанської війни». Учні 6-8 класів перегорнули сторінки історичних подій років Другої світової війни, переглянули відео про партизанський та підпільний рух опору в Україні та Харківській області.

Учні початкові школи  переглянули мультфільм «Партизанська Снігуронька”, який розповідає  про подвиги, які здійснювали діти під час Другої світової війни. Колектив учнів  11 класу провели історико – літературне дослідження «Невідома війна: партизанський рух на Україні».

Проведені заходи сприяли   єднанню людей різних поколінь, адже безсмертний подвиг воїнів Другої світової війни,  партизанів та підпільників  для кожного із нас є прикладом патріотизму,  незламного духу та безмежної  любові до рідної землі  в  часи повномасштабної війни, яку розв’язали  російські агресори проти українського народу.