13 червня 2024 року в Андріївському ліцеї №2 відбулася урочиста церемонія вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту.

Цей день став важливим етапом у житті наших учнів, які успішно завершили навчання в базовій школі. Ми пишаємося їхніми досягненнями і впевнені, що вони здобудуть ще більших успіхів у майбутньому. Гордість ліцею – Шовчко Дар’я, яка отримала свідоцтво про базову середню освіту з відзнакою. З вітальним словом до учнів, батьків, педагогів звернулася директор Світлана Вікторівна. Вона привітала учнів з важливою подією в їхньому житті – врученням першого документа, побажала щасливої долі, мирного неба. Педагогам подякувала за надані дітям міцні знання, терпіння, професіоналізм, батькам – за допомогу та підтримку. Дев’ятикласники, у свою чергу, висловили подяку вчителям ліцею, найріднішим людям, які завжди були поряд, – батькам. Насамкінець свята зробили фото на згадку.

Дякуємо всім, хто підтримував наших учні   в на їхньому шляху до цього важливого досягнення. До зустрічі 1 вересня!


На зображенні може бути: 12 людей та текст


 

“Ми діти твої-Україно! “

1 червня-Міжнародний день захисту дітей.

Вже традиційно прихід літа асоціюється із дитячим днем. Це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини , щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

В Андріівському ліцеї N2 пройшли заходи до Дня захисту дітей.

На зображенні може бути: 4 людиниНа зображенні може бути: 4 людини, люди навчаються та текстНа зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди навчаються, дитяча іграшка та текст «STOP WAR CHT CAUSEL CHTCAUSAL ម្រសព 10 UCH CH DAMIGE TOP PEOPLE EOPLE Eoto የዋይ»На зображенні може бути: 6 людей, люди усміхаються, сердечко та текст


24 травня 2024 року в дистанційній формі на платформі zoom відбулася звітна конференція Харківської обласної ради старшокласників за темою «Досягнення лідерів учнівського самоврядування Харківщини в 2023/2024 н.р.». Конференцію відкрила директор ХОПДЮТ Підберезкіна Тетяна Євгенівна, яка привітала всіх учасників і побажала миру і не зупинятися на досягнутому.

Від нашого ліцею, виступила заступниця лідера учнівського самоврядування Наземцева Крістіна, яка розповіла про роботу учнівського самоврядування, досягнення та здобутки вихованців, що наш ліцей не тільки дає знання, а й виховує дитину в дусі патріотизму, вчить добру, порядності, відповідальності, самореалізації та соціальної активності. Адже тільки у творчій співпраці можлива плідна, згуртована та якісна робота.

Возможно, это изображение 12 человек и текстВозможно, это изображение 4 человека и текст


Згідно з наказом МОН від 03.05.2024 року №633 наш заклад, відповідно до переліку закладів освіти, став учасником загальнодержавного моніторингового дослідження якості освіти в умовах воєнного стану (репрезентативна вибірка учасників тестування). Проведення загальнодержавного моніторингового дослідження якості освіти у закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану було ініційоване Міністерством освіти і науки України та Державною службою якості освіти для визначення та відстеження результатів навчання з української мови та математики (алгебри та геометрії) учнів та учениць 6 та 8 класів. У моніторингу взяли участь здобувачі освіти 6-Б (18 учнів) та 8 (26 учнів) класів. Відповідно до визначеного графіка математика відбулася 16 травня, українська мова – 23 травня. Зміст тестів з математики (алгебри / геометрії) та української мови для учнів 6-х та 8-х класів охоплював теми, що передбачені чинними навчальними програмами, розробленими на основі Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти 2011 року. Моніторингове дослідження проводилося онлайн на платформі Всеукраїнської школи онлайн (ВШО). З огляду на режим роботи закладу освіти тестування відбувалося дистанційно за місцем перебування учнів. Окрім тестування, учасники моніторингу заповнювали онлайнову анкету, яка включала питання, що стосувалися повсякденного навчання учнів.

Сьогодні, 23 травня, тестування завершилося. Незважаючи на зовнішні обставини, настрій в дітей був позитивний, вони впоралися з поставленим завданням. Пишаємося тим, що саме учні Андріївського ліцею №2 стали учасниками такого важливого заходу. Сподіваємося, що наші досягнення позитивно вплинуть на загальний результат моніторингу і допоможуть зрозуміти сильні і слабкі сторони в навчанні учнів 6, 8 класів по всій країні.

Возможно, это изображение текстВозможно, это изображение 21 человек и текст


“Герой – одне звичайне слово,
а скільки в ньому гордості і слави!”
Мужність – це безстрашність, розум – це розуміння добра і зла, сила – це здатність до дії, герой – хто поєднує в собі ці три чесноти.
Сьогодні в День Героїв, згадуємо всіх полеглих за нашу Батьківщину та віддаємо їм шану. Українську історію творять Герої.
25 травня-День Героїв – це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України та є символом незборимості української нації. В Андріївському ліцеї №2 пройшли виховні години в 1-11 класах, для учнів 5-6 класів був проведений урок-реквієм “Час вибрав саме вас”. Ми всі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися до рідних домівок. Вони назавжди залишаться в наших серцях.
Возможно, это изображение 8 человек и текст «мзапустили демонстрацдик эрана #.. Остановить совиестноеие непольнования Удовйнирия Нататибовдуй 1 Даниель АниетьГрицета рицата ДЕНь ΓΕΡΟ #ОАЛНАКОЛПО Вшануймо пам'ять BCiX ГероΪв, яки в.ддали в життя за вильну та незалежну Украйну!»Возможно, это изображение 10 человек и текст «23травня День ГероΪв в.деоогляд презентацйй Остановиль CDENEC THO нна наМаслюк 20 Вы деммонстрациюзм День IBaM Шморгун гера y краΪни Максим 3 Гребенюк Назар Mapra зрита Пепр Павло авлодашк Дашук KaMina обал Сгорлтнов Crop евоЧКА»Возможно, это изображение 6 человек и текст


20 травня 2024 року, десятикласники Андріївського ліцею №2 долучились до щорічної патріотичної акції вшанування пам’яті жертв політичних репресій. Своєю участю в годині пам’яті”Трагедія незламних” та флешмобі учні прагнули привернути увагу українців та всієї світової громадськості до безчинств комуністичної ідеології,котра й досі панує в поглядах російських окупантів,які вже перевершили успадковані ними засоби та механізми знущань і поневолення. Це перш за все,акція небайдужої молоді,яка закликає до єднання внутрішніх і міжнародних зусиль з метою досягнення і збереження миру,подолання тоталітарних ідеологій та режимів.

Возможно, это изображение 1 человек, учится и текстВозможно, это изображение 1 человек, учится, очки для зрения и текстВозможно, это изображение 1 человек, телефон и текст


 

“Вишиванка – це наша національна гордість”

Вишиванка – символ України,

Кожної великої родини,

Нашої історії та мови

Залюбки вдягаємо її знову.

16 травня разом із всією Україною Андріївський ліцей №2 відзначає День Вишиванки. Усі разом дружньою родиною зібрались на святковий флешмоб “Моя вишиваночка” .Вишиванка – це своєрідний код нашої держави. Вишиванка – це наш оберіг. І сьогоднішнє свято закликає нас до єдності, до відродження наших українських традицій. Тож нехай наше з вами життя буде виткане різнокольоровими нитками – щастя, добра, миру, злагоди, надії, віри.

Возможно, это изображение 4 человекаВозможно, это изображение 7 человек и ветряная мельницаВозможно, это изображение 4 человекаВозможно, это изображение 1 человек и текстВозможно, это изображение 6 человек и дирндльВозможно, это изображение 6 человек


ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

З метою популяризації писанкарства на Харківщині, духовного збагачення, виявлення загального художнього рівня писанкарського мистецтва, пошуку та підтримки обдарованої учнівської молоді, розвитку мережі гуртків писанкарства, з 1 по 14 квітня 2024 року відбулася обласна виставка-конкурс писанкарства «Українська великодня писанка» (далі – виставка-конкурс) в дистанційному форматі. Вітаємо переможців обласної виставки-конкурсу писанкарства «Великодня писанка»

Номінація «Інші техніки виконання декоративних яєць»

🥇І місце Яків ЮХНО – учень Андріївського ліцею №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області (керівник – БОВДУЙ Наталія Володимирівна);

🥇І місце Федір ЮХНО ,Поліна ШЕНДРИК Агнія ВЕРВЕЙКО ,Богдан ВЕРВЕЙКО – учні Андріївського ліцею №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області (керівник – УСТИЧЕНКО Наталія Анатоліївна).

Переможці гранту FIRST LEGO League (9-16 років) – FIRST LEGO League


В ліцеї пройшов Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

З 13 по 19 травня 2024 року в закладі освіти пройшов Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях , дорогах, у транспорті.

У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану.

Працівник поліції Колотило Микола Олексійович провів заняття “Дотримання правил дорожнього руху”, під час якого розповів юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірив знання учнів з Правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста.

Під час проведених заходів діти розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні й документальні відеофільми. Упродовж тижня вихованці мали змогу ознайомитись із виставкою дитячих малюнків «Безпека на дорозі», а у бібліотеці ліцею діяла інформаційна полиця «Безпечний рух – твій вірний друг».

Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.


У рамках реалізації заходів з безпеки дорожнього руху, популяризації дотримання безпечної поведінки на автошляхах, поширення знань про безпеку дорожнього руху у 10 класі була проведена бесіда з елементами вікторини «Правила дорожнього руху».

Мета заходу: профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі.

Возможно, это изображение 6 человек, скутер, сигвей, улица и текст

Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

Виставка дитячих малюнків «На дорозі діти!»

Учні 4 класу

Возможно, это иллюстрация (автомобиль, дорога и текст «本 本 Шморгун Верой.ка ka 4клас»)Возможно, это иллюстрация (текст)

Інтенсивність автомобільного руху на дорогах з кожним роком зростає, що в свою чергу підвищує відповідальність за безпеку життя і здоров’я всіх учасників дорожнього руху. Знання правил дорожнього руху та їх дотримання набувають великого значення і для дітей, і для дорослих.

В рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху в Україні для працівників Андріївськоо ліцею №2 16 травня сестрою медичною Галиною Олександрівною Назаренко був проведений майстер – клас з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП. У ході проведення майстер- класу кожен присутній мав змогу на манекенах провести штучне дихання, закритий масаж серця, зупинку кровотечі, накладання шин при переломах кінцівок та способи транспортування постраждалого до лікувального закладу.

Безпека на дорогах залежить від кожного із нас і дуже важливо, щоб всі учасники освітнього процесу не лише знали, але й розуміли необхідність суворого дотримання Правил дорожнього руху.

Возможно, это изображение 1 человекВозможно, это изображение 7 человек, люди учатся, детская игрушка и больница

17 травня 2024 році для здобувачів освіти 5-7 класів, офіцером громади ПОГСП Ізюмського РУП ГУНП в Харківській області Колотилом Миколою Олексійович, в нашому ліцеї були проведені заняття «Ми за безпеку дорожнього руху”, під час яких учні моделювали різноманітні ситуації дорожнього руху. Діти узагальнили знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки. Повторили, як орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків. Цікавими та змістовними були практичні заняття, які провів Микола Олексійович. Дякуємо за плідну співпрацю!

Возможно, это изображение 6 человек, люди учатся, больница и текстВозможно, это изображение 6 человек, люди учатся и текст

Фото-челендж “Безпека на дорозі-безпека в житті”

Здобувачі освіти 6-А класу

Возможно, это изображение 2 человекаВозможно, это изображение 2 человека, дорога, улица и текст «↑ A オ»


 

Новини