Шановні батьки майбутніх першокласників!

Андріївський ліцей №2 запрошує у свою родину першокласників 2024 року!
Надати документи для зарахування або отримати консультацію з питань зарахування можна щоденно з 9.00 до 16.00.
Документи подаються одним з батьків дитини або їх законним представником до 31 травня в один із способів:
• особисто, при цьому необхідно пред’явити посвідчення особи;
• надсилати електронним листом на електронну скриньку ліцею andrzosh2_@ukr.net;
• заяву (заповнюється у закладі освіти);
• копію свідоцтва про народження дитини (з пред’явленням оригіналів зазначених документів);
• копію паспорта громадянина України одного з батьків;
• медичну довідку форми 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»
• копії документів, що підтверджують право на пільги (з пред’явленням оригіналів зазначених документів).

Оголошується набір учнів до 1 класу | Калуський ліцей №5


Відділ культури, молоді та спорту разом з представниками ХАБу “Freedom” завітали до Андріївського ліцею №2.
✅Під час зустрічі молодь пограла в симуляційну гру «Молодь і Влада». Це інноваційний інструмент для навчання та розвитку навичок у сфері громадянської участі, політичного лідерства та управління. У цій грі учасники приймають ролі молодих активістів, політиків, членів громадських організацій та інших учасників суспільного
життя.
🤗Запрошуємо до молодіжного ХАБу “Freedom”.
👉За додатковою інформацією звертатися за телефоном 0994562119 – Тарас
Возможно, это изображение 7 человек, люди учатся, обувь, детская игрушка, больница и текст

Возможно, это изображение 5 человек, детская игрушка, стол и текстВозможно, это изображение 2 человека, карта и текстВозможно, это изображение 8 человек, люди учатся, стол и текст


28 лютого в Андріївському ліцеї №2 відбувся семінар – практикум для викладачів предмета «Захист України» освітніх закладів загальної середньої освіти Донецької селищної територіальної громади. В ході заходу присутні мали змогу познайомитися та переглянути засоби навчання та обладнання, якими оснащений навчальний кабінет «Захист України» в закладі. Сучасне обладнання кабінету дає можливість розвивати в учнів навички довійськової підготовки та першої домедичної допомоги, які потрібні кожному у реальному житті. У новому кабінеті, окрім тематичних стендів, що відображають зміст основних розділів навчального програми, безліч потрібного обладнання, яке дозволяє практикувати пройдений теоретичний матеріал.
В кабінеті встановлено інтерактивний лазерний тир. Програмно-апаратний комплекс для імітації стрільби оснащений макетами пістолета та автомата. Під час семінару старшокласники продемонстрували вміння влучно стріляти по нерухомим мішеням.
В ході спілкування присутні мали змогу розглянути обладнання в кожній зоні, обговорити назрілі питання, а також перевірити власні вміння прицільної стрільби.
Насамкінець семінару було намічено план подальших дій щодо співпраці викладачів та учнів громади на базі кабінету «Захист України» в закладі з відпрацювання стрілецьких навичок.
Дякуємо Донецькій селищній раді, відділу освіти та всім причетним до створення в Андріївському ліцеї №2 сучасного кабінету предмета «Захист України», за можливість педагогам надавати учням якісні освітні послуги. Цікаво та змістовно оформлений кабінет предмету «Захист України» – перший крок до формування у молодого покоління інтересу до захисту своєї Батьківщини.


 

26 лютого 2024 року керівники закладів освіти Донецької селищної територіальної громади стали учасниками Міжнародної освітньої офлайн-конференції «Kharkiv: Education Under Ground», мета якої вироблення комплексної стратегії розвитку освіти.
Це перша у світі підземна освітня конференція, реалізована за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку UCBI: Зміцнення громадської довіри в Україні на масштабній освітній офлайн-події спільно з 35-ма спікерами й спікерками як з України, так із-за кордон. Ми говорили про: якісну освіту в кризових умовах;
впровадження в закладах освіти предмета ” Фінансова грамотність”;
навчання в метро та підземній школі;
відбудову освітніх закладів;
переосмислення форматів педагогічної роботи в умовах екстремальних ситуацій;

співпраця освіти з іншими галузями та сферами (бізнесом, міжнародними донорами, культурною сферою, психологічними службами);
можливі шляхи компенсації дефіциту педагогічних кадрів в Україні.
Дякуємо Ірині Міньковській, керівниці Освітнього центру для педагогів, батьків і дітей «Я І МОЯ ШКОЛА» та її команді за натхнення, бажання рухатися вперед.
Кожне слово – у саме ❤️. Дякуємо вам, шановні колеги, дякуємо всім, хто бореться, дякуємо всім, хто з нами! 🇺🇦
Залишимо ці яскраві світлини на теплу згадку та передаємо неповторну енергію Евгена Хмари.
Дякуємо ЗСУ за можливість жити та працювати!

 


 

В Андріївському ліцеї №2 відкрили перший інтерактивний лазерний тир

В країні, де десятий рік триває війна, необхідно володіти теоретичними знаннями зі стрільби та головне, аби їх не довелося застосовувати на практиці. Програмно-апаратний комплекс для імітації стрільби оснащений макетами пістолета та автомата Калашникова.
Тепер, завдяки інтерактивному тиру або так званому симулятору вогневої підготовки, учні на уроках «Захисту України» можуть тренуватися в режимі доповненої або віртуальної реальності – швидко, ефективно та безпечно, індивідуально та у групах, моделюючи різні ситуації.
Відновлення тирів на сьогоднішній день є дуже актуальним. У нас є всі умови, щоб покращити навчально-матеріальну базу для військово- патріотичного виховання.
Возможно, это изображение 7 человек, люди учатся и текстВозможно, это изображение 8 человек и люди учатсяВозможно, это изображение 4 человека и текстВозможно, это изображение видеоигры и текстВозможно, это изображение 4 человека и текстВозможно, это изображение 11 человек, люди учатся и столВозможно, это изображение 5 человек


Вітаємо!!!

Наземцеву Крістіну, ученицю 8 класу, яка посіла ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури!
Керівник:Щелканова Тамара Віталіївна.
Так тримати! Бажаємо нових звершень та перемог!


21 лютого класні керівники провели виховні години до Міжнародного дня рідної мови.
Учні ліцею записали патріотичні відео, де висловлюють свою любов до рідної мови, з ними можна ознайомитись на Facebook сторінці нашого ліцею https://www.facebook.com/profile.php?id=100074857907433
💙💛Любіть свою рідну мову, бо мова – це засіб відображення національної культури, розвитку і збереження духовної та матеріальної спадщини.
ГОВОРИ УКРАЇНСЬКОЮ, ДУМАЙ УКРАЇНСЬКОЮ, ЖИВИ УКРАЇНСЬКОЮ!💙💛

Возможно, это изображение 4 человека и текстВозможно, это изображение 5 человек и текстВозможно, это изображение 6 человек и текстВозможно, это изображение 4 человека и текст


 

З метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні сьогодні, 20 лютого 2024 року в Андріївському ліцеї №2 пройшли заходи по вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Учні записали зворушливі відео, де читають вірші до дня Героїв Небесної сотні. Їх можна переглянути на Facebook сторінці нашого закладу https://www.facebook.com/profile.php?id=100074857907433
Возможно, это изображение 1 человек и текст
Возможно, это зарисовка (текст «992 ΓΕΡΟΙ HE BmиpaюTb»)

“Афганістан-ти серця мого біль”

Вихованці 6-А та 8 класу
Вервейко Богдан,
Пшеничко Маргарита,
Бахерова Анастасія,
Ізосімова Діана.

Возможно, это иллюстрация (карта и текст)Возможно, это изображение вертолетВозможно, это изображение вертолет и текстВозможно, это иллюстрация (карта, вертолет и текст)


Виховна година в 4 класі

“Афганістан-наш біль”

 

Возможно, это изображение 5 человек и текстВозможно, это изображение 4 человека, люди учатся, карта и текст


 

Виховна година в 3 класі

“Афганська війна”

Возможно, это изображение 3 человека, огонь и текстВозможно, это изображение 4 человека, карта и текст


Новини