“Свято відзначення кращих учнів ліцею”
Гордістю будь-якого ліцею завжди були і будуть відмінники та кращі учні закладу. А тому ми з радістю провели свято тим, хто показав себе наполегливим, талановитим, старанним, розумним.
В Андріівському ліцеї N2 відбулася церемонія нагородження найкращих учнів закладу. 17 учнів отримали похвальні листи, 68 дітей отримали грамоти за активну участь у навчальній, громадській діяльності ліцею, батьки отримали подяки від адміністрації ліцею.
«Сьогодні я звернула увагу, як виросли наші діти, збільшилась кількість учасників у різних номінаціях, і це дуже приємно, тому що діти – це наше майбутнє, наш обов’язок – їх підтримувати», – під час вітального слова зазначила зі сцени директор ліцею Світлана Вікторівна.
Нам є ким пишатися. В нашому закладі є потужний потенціал
творчої та обдарованої молоді.
“І тільки випускний святковий бал, у кожного із нас один-єдиний”…
Випускний – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії й біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки та перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.
Зі святом, з успішним закінченням ліцею та вступом у доросле життя випускників привітала директор закладу Світлана Вікторівна. Під оплески гостей, батьків, учителів, випускникам було вручено документи про повну загальну середню освіту. Найбільшою гордістю нашого ліцею є наші медалісти! За високі досягнення у навчанні два випускника нагороджено золотими медалями, це Бутко Максим та Бардакова Софія.
Вітальний танок виконали вихованці ліцею гурт “Дивограй”. З посмішками на обличчях та сльозами на очах учні подякували своїм батькам і вчителям за всі свої 11 років учнівської ери. Маємо надію, що вони не забудуть їх ніколи, а всі мрії та сподівання випускників здійсняться.
Тож, хай Вам щастить, у добру путь!
Воїн Збройних сил України відвідав рідний ліцей.
18 червня в Андріївському ліцеї №2 відбулася зустріч учнів та вчителів з випускником закладу, Захисником України – Русланом Критовичем. Відкрила захід педагог-організатор Устиченко Наталія Анатоліївна.
Всі присутні з трепетом душі зустріли Руслана. Спілкування з захисником пройшло в теплій атмосфері, йому ставили багато запитань про війну, про те, що йому найбільше запам’яталося. Він розповідав про складні бої, про героїзм українських військових, про віру в перемогу. Його розповідь вражала кожного, в ній були і страшні реалії війни, і жарти.
Вихованців закликав бути сміливими і мужніми, не боятися в майбутньому проходити військову службу. Вшанували хвилиною мовчання і воїнів-земляків, які загинули.
Руслан почув слова подяки і шани від першої вчительки Холод Ірини Вікторівни та класного керівника Руслана Мошури Віти Вікторівни . Щирі слова подяки військовому за вірність, служіння Україні та її захист висловили учні ліцею. Здобувачі освіти подарували солодощі, символи Ангелів-охоронців подарувала перша вчителька.
Наприкінці зустрічі учні щиро подякували захиснику за те, що вони, не шкодуючи власних життів, захищають мир та спокій українців. Руслан має нагороду – медаль “За стійкість та незламність”. Нам є ким пишатись. Ми зобов’язані бути гідними подвигу наших Героїв!
Щиро сподіваємось, що сьогоднішня зустріч стане свідченням нашої шани, вдячності, поваги, любові.
13 червня 2024 року в Андріївському ліцеї №2 відбулася урочиста церемонія вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту.
Цей день став важливим етапом у житті наших учнів, які успішно завершили навчання в базовій школі. Ми пишаємося їхніми досягненнями і впевнені, що вони здобудуть ще більших успіхів у майбутньому. Гордість ліцею – Шовчко Дар’я, яка отримала свідоцтво про базову середню освіту з відзнакою. З вітальним словом до учнів, батьків, педагогів звернулася директор Світлана Вікторівна. Вона привітала учнів з важливою подією в їхньому житті – врученням першого документа, побажала щасливої долі, мирного неба. Педагогам подякувала за надані дітям міцні знання, терпіння, професіоналізм, батькам – за допомогу та підтримку. Дев’ятикласники, у свою чергу, висловили подяку вчителям ліцею, найріднішим людям, які завжди були поряд, – батькам. Насамкінець свята зробили фото на згадку.
Дякуємо всім, хто підтримував наших учні в на їхньому шляху до цього важливого досягнення. До зустрічі 1 вересня!
![](http://asch2.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/25-300x225.jpg)
![](http://asch2.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/24-225x300.jpg)
![](http://asch2.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/22-225x300.jpg)
![](http://asch2.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/23-225x300.jpg)
“Ми діти твої-Україно! “
1 червня-Міжнародний день захисту дітей.
Вже традиційно прихід літа асоціюється із дитячим днем. Це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини , щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.
В Андріівському ліцеї N2 пройшли заходи до Дня захисту дітей.
![На зображенні може бути: 4 людини](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/442487039_473826938455899_2507901253976487821_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Nmtxw6Rm3ZUQ7kNvgE27r2O&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&cb_e2o_trans=t&oh=00_AYBcPzHBbjRqiSdJPg_c17GiZnyWzYl1_lXZgMyJrrqUCw&oe=6668BD71)
![На зображенні може бути: 4 людини, люди навчаються та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441932614_473826995122560_293983407423308995_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=7mS9-OaRbBQQ7kNvgF2LQ4H&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&cb_e2o_trans=t&oh=00_AYAgaroQcaeWhZ0JeshYQIaUGg4ICdJa2c_abVMBOMGnbA&oe=6668E2B4)
![На зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди навчаються, дитяча іграшка та текст «STOP WAR CHT CAUSEL CHTCAUSAL ម្រសព 10 UCH CH DAMIGE TOP PEOPLE EOPLE Eoto የዋይ»](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/444753304_473827148455878_1348980090140495497_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=qbnKGWzN7gMQ7kNvgEvKBkb&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&cb_e2o_trans=t&oh=00_AYCaYTffnb-T53QtuYgM_lYv_JcRd5piTLnDdSXXsXoJ9Q&oe=6668B9FF)
![На зображенні може бути: 6 людей, люди усміхаються, сердечко та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/442480066_473827031789223_3504430209270121394_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=4JLu4w6encgQ7kNvgEbLdD3&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&cb_e2o_trans=t&oh=00_AYASTCN0-vVBOT_ALP8fbvTd1HovxYftXz0NAsTV3-aM7w&oe=6668B8B7)
24 травня 2024 року в дистанційній формі на платформі zoom відбулася звітна конференція Харківської обласної ради старшокласників за темою «Досягнення лідерів учнівського самоврядування Харківщини в 2023/2024 н.р.». Конференцію відкрила директор ХОПДЮТ Підберезкіна Тетяна Євгенівна, яка привітала всіх учасників і побажала миру і не зупинятися на досягнутому.
Від нашого ліцею, виступила заступниця лідера учнівського самоврядування Наземцева Крістіна, яка розповіла про роботу учнівського самоврядування, досягнення та здобутки вихованців, що наш ліцей не тільки дає знання, а й виховує дитину в дусі патріотизму, вчить добру, порядності, відповідальності, самореалізації та соціальної активності. Адже тільки у творчій співпраці можлива плідна, згуртована та якісна робота.
Сьогодні, 23 травня, тестування завершилося. Незважаючи на зовнішні обставини, настрій в дітей був позитивний, вони впоралися з поставленим завданням. Пишаємося тим, що саме учні Андріївського ліцею №2 стали учасниками такого важливого заходу. Сподіваємося, що наші досягнення позитивно вплинуть на загальний результат моніторингу і допоможуть зрозуміти сильні і слабкі сторони в навчанні учнів 6, 8 класів по всій країні.
![Возможно, это изображение 8 человек и текст «мзапустили демонстрацдик эрана #.. Остановить совиестноеие непольнования Удовйнирия Нататибовдуй 1 Даниель АниетьГрицета рицата ДЕНь ΓΕΡΟ #ОАЛНАКОЛПО Вшануймо пам'ять BCiX ГероΪв, яки в.ддали в життя за вильну та незалежну Украйну!»](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441587067_468579282313998_3224012933332267089_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=SZm6aMQ1jMcQ7kNvgF9I9u4&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYB2nPl5ppuE-cSU_lXQh1s-ZVXP6zZIip-WjryRsuTgfA&oe=665B7FAB)
![Возможно, это изображение 10 человек и текст «23травня День ГероΪв в.деоогляд презентацйй Остановиль CDENEC THO нна наМаслюк 20 Вы деммонстрациюзм День IBaM Шморгун гера y краΪни Максим 3 Гребенюк Назар Mapra зрита Пепр Павло авлодашк Дашук KaMina обал Сгорлтнов Crop евоЧКА»](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/444482963_468578932314033_738173201900169580_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=DQYmHxlMubMQ7kNvgH1zrQa&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYBYULCeP_frsb8w29OzwopwmowYbbtvX3LQBjq0ZRjX3w&oe=665B77B3)
![Возможно, это изображение 6 человек и текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/442510758_468579145647345_4828595529186290866_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=16nQavMIdYEQ7kNvgHUB8pJ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYChhvT_1jdE60Pb6h73B0C0e0iTXbBBzWh8poWVk47qLg&oe=665BA0DE)
20 травня 2024 року, десятикласники Андріївського ліцею №2 долучились до щорічної патріотичної акції вшанування пам’яті жертв політичних репресій. Своєю участю в годині пам’яті”Трагедія незламних” та флешмобі учні прагнули привернути увагу українців та всієї світової громадськості до безчинств комуністичної ідеології,котра й досі панує в поглядах російських окупантів,які вже перевершили успадковані ними засоби та механізми знущань і поневолення. Це перш за все,акція небайдужої молоді,яка закликає до єднання внутрішніх і міжнародних зусиль з метою досягнення і збереження миру,подолання тоталітарних ідеологій та режимів.
Новини
-
Свято відзначення кращих учнів ліцею
"Свято відзначення кращих учнів ліцею"
Гордістю будь-якого ліцею завжди були і будуть відмінники та кращі учні закладу. А тому ми з радістю провели ... -
Випускний святковий бал
"І тільки випускний святковий бал, у кожного із нас один-єдиний"...
Випускний – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому ... -
Воїн Збройних сил України відвідав рідний ліцей.
Воїн Збройних сил України відвідав рідний ліцей.
18 червня в Андріївському ліцеї №2 відбулася зустріч учнів та вчителів з випускником закладу, ...